A A A

KALENDARZ

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK  2006 i MŁODSI

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł.

16.04.2019

Tomaszów

08.04.2019

Tomaszów

?

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

18.10.2018

Tomaszów

09.10.2018

Tomaszów

28.09.2018

HOSiR

5-6

Badminton dz. i chł

16.11.2018

Zamość

06.11.2018

Zamość

24.10.2018

ZS Werbkowice

7.

Szachy drużynowe

04.12.2017

Parczew

-

-

8-9.

Pływanie- sztafety i indywid.

Dz. i ch.

05.12.2018

Lublin

27.11.2018

Zamość

-

10-11.

Tenis stołowy drużynowy

dziew. i chł.

08.02.2019

Kocudza

01.02.2019

Werbkowice

17.01.2019

ZS Werbkowice

12.

Mini koszykówka dziewcząt

11.04.2019

Chełm

03.04.2019

Krasnystaw

15.03.2019

SP 3

13.

Mini koszykówka chłopców

12.04.2019

Chełm

02.04.2019

Hrubieszów

15.03.2019

SP 3

14.

Mini siatkówka „4” dziewcząt

21.03.2019

Świdnik

07.03,2019

Tomaszów

10.01.2019

SP 2

15.

Mini siatkówka  „4”chłopców

22.03. 2019

Biała Podl.

08.03.2019

Tomaszów

10.01.2019

SP 2

16.

Mini piłka ręczna dziewcząt

04.04.2019

Kraśnik

21.03.2019

Zamość

7.03.2019

SP 2

18.

Mini piłka ręczna chłopców

05.04.2019

Biała Podl.

26.03.2019

Zamość

7.03.2019

SP 2

19.

Mini piłka nożna dziewcząt

24.05.2019

Lublin

14.05.2019

Zamość

30.04.2019

SP 3

20.

Mini piłka nożna chłopców

06.06.2019

Świdnik

30.05.2019

Tomaszów

21.05.2019

SP 3

21-22.

Czwórbój la dz. i chł.

30.05.2019

Lublin

16.05.2019

Zamość

7.05.2019

HOSiR

23.

Indywidualne biegi

przełajowe dz. i chł.

16.04.2019

Tomaszów

08.04.2019

Tomaszów

?

24.

Tenis stołowy indywidualny

dz. i chł.

25.10.2018

Zamość

25.10.2018

Zamość

18.10.2018

ZS Werbkowice

25.

Pływanie druż.

Sztafet.i indyw. dziewcząt

05.06.2019

Lublin

29.05.2019

Zamość

-

26.

Unihokej

12.12.2018

Hrubieszów

-

-

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIAŁ II SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA KL. III

ROCZNIK /2003-2005/

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Drużynowe biegi przełajowe

Dz. i chł.

16.04.2019

Tomaszów

08.04.2019

Tomaszów

?

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

18.10. 2018

Tomaszów

09.10.2018

Tomaszów

28.09.2018

HOSiR

5-6

Badminton dz. i chł

15.11.2018

Ludwin

30.10.2018

Zamość

24.10.2018

ZS Werbkowice

7.

Szachy drużynowe

12.12.2018

Biłgoraj

 

-

-

8-9.

Pływanie – sztafety i indywid.

dz .

05.06.2019

Lublin

29.05.2019

Zamość

-

10-11.

Tenis stołowy drużynowy

dziewcząt i chłopców

30.01.2019

Werbkowice

23.01.2019

Zamość

16.01.2019

ZS Werbkowice

12.

Piłka siatkowa dziewcząt

07.03.2019

Piaski

27.02.2019

Tomaszów

5.02.2019

SP 2

13.

Piłka siatkowa chłopców

08.03.2019

Biała Podl.

28.02.2019

Tomaszów

6.02.2019

SP 2

14.

Koszykówka dziewcząt

21.03.2019

Biała Podl.

12.03.2019

Krasnystaw

1.02.2019

SP 3

15

Koszykówka  chłopców

22.03.2019

Biała Podl.

12.03.2019

Hrubieszów

1.02.2019

SP 3

16.

Piłka ręczna dziewcząt

10.04.2019

Lublin

28.03.2019

Zamość

5.03.2019

SP 2

17.

Piłka ręczna chłopców

11.04.2019

Biłgoraj

19.03.2019

Zamość

5.03.2019

SP 2

18.

Piłka nożna dziewcząt

14.05.2019

Parczew

26.04.2019

Zamość

3.04.2019

ZS Werbkowice

20

Piłka nożna chłopców

08.05.2018

Łęczna

25.04.2019

Hrubieszów

4.04.2019

ZS Werbkowice

21

Liga la dziew. i chł.

12.06.2019

Biłgoraj

14.05.2019

Zamość

9.05.2019

HOSiR

22

Siatkówka plażowa    dziewcząt

07.06.2019

Lublin

21.05.2019

Tomaszów

17.05.2019

HOSiR

23

Siatkówka plażowa

chłopców

10.06.2019

Lublin

22.05.2019

Tomaszów

17.05.2019

HOSiR

24

Tenis stołowy indywidualny

Dz. chł.

28.11.2018

Kocudza

Lublin ?

16.11.2018

Hrubieszów

18.10.2018

ZS Werbkowice

25.

 

Dwubój nowoczesny dz i chł.

12.06.2019

Kraśnik

-

-

26.

Pływanie druż.

Chł. Sztafety i indyw.

05.12.2018

Lublin

27.11.2018

Zamość

-

27.

Unihokej

13.12.2018

Hrubieszów

-

-

LICEALIADA

ROCZNIK 1999 i MŁODSI

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1.

Liga la

11.10.2018

Lublin

02.10.2018

Zamość

25.09.2018 HOSiR

2.

Sztafetowe biegi przełajowe

18.10.2018

Tomaszów

09.10.2018

Tomaszów

21.09.2018

HOSiR

3.

Drużynowe biegi przełajowe

16.04.2019

Tomaszów

08.04.2019

Tomaszów

?

4.

Szachy drużynowe

07.12.2019

Zamość

-

-

5.

Badminton drużynowy

30.11.2018

Zamość

19.11.2018

Zamość

14.11.2018

ZS nr 3

6.

Tenis stołowy drużynowy

07.02.2019

Hrubieszów

31.01,2019

Hrubieszów

9.01.2018

ZS Werbkowice

7.

Pływanie indyw. sztafety

05.12.2018

Lublin

27.11.2018

Zamość

-

8.

Halowa piłka nożna dziew.

11.12.2018

Chełm

04.12.2018

Zamość

26.11.2018

ZS nr 3

9.

Halowa piłka nożna chłop.

13.12.2018

Biłgoraj

04.12.2018

Hrubieszów

26.11.2018

ZS nr 3

10.

Piłka ręczna dziewcząt

22.03.2019

Lublin

15.03.2019

Zamość

4.03.2018

ZS nr 3

11.

Piłka ręczna chłopców

22.03.2019

Biała Podl.

14.03.2019

Zamość

4.03.2018

ZS nr 3

12.

Koszykówka dziewcząt

04.04.2019

Biała Podlaska

27.03.2019

Krasnystaw

8.03.2018

ZS nr 2

13.

Koszykówka chłopców

05.04.2019

Biała Podlaska

21.03.2019

Hrubieszów

8.03.2018

ZS nr 2

14.

Piłka Siatkowa dziewcząt

14.03.2019

Tomaszów

28.02.2019

Tomaszów

8.02.2018

ZS nr 2

15.

Piłka Siatkowa chłopców

14.03.2018

Biała Podlaska

05.03.2019

Hrubieszów

27.02.2018

ZS nr 2

16.

Piłka nożna dziewcząt

09.04.2019

Zamość

28.03.2019

Zamość

22.03.2018

Orlik ZSM nr 3

17.

Piłka nożna chłopców

09.04.2019

Parczew

02.04.2019

Tomaszów

22.03.2018

Orlik ZSM nr 3

18.

Siatkówka plażowa dziew.

06.06.2019

Lublin

23.05.2019

Tomaszów

20.05.2018 HOSiR

19.

Siatkówka plażowa chłop.

06.06.2019

Lublin

30.05.2019

Zamość

20.05.2018 HOSiR

20.

Tenis stołowy indywidualnie

17.04.2019

Chełm

05.04.2019

Hrubieszów

18.03.2019

?

21.

Unihokej

14.12.2018

Hrubieszów

-

-

 

 

Przypominamy o wpłatach w wysokości 100 zł. na konto Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie - opłata obejmuje ubezpieczenie zawodników podczas zawodów. Każda szkoła biorąca udział w systemie zawodów sportowych SZS zobowiązana jest do opłacenia wpisowego w wysokości 100 zł. za każdą jednostkę pedagogiczną (osobno szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie), szkoły małe do 100 uczniów po 50 zł. Wpłata winna być dokonana na konto PSZS:

 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

ul. Listopadowa 12

22-500 Hrubieszów

 

Nr konta

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział w Hrubieszowie

35 2030 0045 1110 0000 0256 4640

 

 

 

Uwaga!

W roku szkolnym 2017/2018 szkoły, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego, zobowiązane są do 30.09.2017 zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach wchodzących w skład kalendarza imprez LW SZS poprzez platformę internetową - System Rejestracji Szkół. Po zalogowaniu się do systemu, nauczyciel, który koordynuje starty szkoły w zawodach zaznacza dyscypliny, w których zamierza wystartować.

 

 

Zgłoszenia do zawodów poprzez system https://srs.szs.pl/system/

Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami.