A A A

KALENDARZ

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

Terminy zawodów PSZS - Tenis Stołowy Drużynowy

 

 

 

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2017/2018

DZIAŁ I – SZKOŁY PODSTAWOWE IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK  2005 i MŁODSI

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiat

 

1

Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł.

25.04.2018

Tomaszów

12.04.2018

Tomaszów

7.04.1018

HOSiR

2

Pływanie- sztafety i indywid.

Dz. i ch.

07.06.2018

Lublin

20.05.2018

Zamość

-

3

Tenis stołowy drużynowy

dziew. i chł.

15.02.2018

Kocudza

25.01.2018

Zamość

23.01.2018

SP 1 Hrubieszów

4

Mini koszykówka dziewcząt

15.03.2018

Lublin

08.03.2018

Hrubieszów

27.02.2018 r.

SP 3 Hrubieszów

5

Mini koszykówka chłopców

16.03.2018

Lublin

09.03.2018

Hrubieszów

27.02.2018 r

SP 3 Hrubieszów

6

Mini siatkówka „4” dziewcząt

22.03.2018

Biała Podl.

13.03.2018

Tomaszów

06.03.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

7

Mini siatkówka  „4”chłopców

23.03. 2018

Świdnik

14.03.2018

Tomaszów

06.03.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

8

Mini piłka ręczna dziewcząt

05.04.2018

Kraśnik

22.03.2018

Zamość

2.03.2018 r

SP 2 Hrubieszów

9

Mini piłka ręczna chłopców

06.04.2018

Biała Podl.

27.03.2018

Zamość

2.03.2018 r

SP 2 Hrubieszów

10

Mini piłka nożna dziewcząt

24.05.2018

Parczew

18.05.2018

Hrubieszów

27.04.2018 r

SP 3 Hrubieszów

11

Mini piłka nożna chłopców

06.06.2018

Kraśnik

24.05.2018

Tomaszów

20.04.2018 r.

SP 3 Hrubieszów

12

Czwórbój la dz. i chł.

30.05.2018

Puławy

16.05.2018

Zamość

09.05.2018 r

HOSiR

13

Zawody w pływaniu

„Grand Prix”

 

24.04.2018 II rzut

Pływalnia

26.10.2017 I rzut

Pływalnia

14

Tenis stołowy indywidualny

dz. i chł.

19.04.2018

Szczebrzeszyn

12.04.2018

Szczebrzeszyn

6.04.2018 r.

SP 1 Hrubieszów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIAŁ II SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA KL.II I III

ROCZNIK /2002-2004/

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiat

 

1

Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł.

25.04.2018

Tomaszów

12.04.2018

Tomaszów

7.04.1018

HOSiR

2

Szachy drużynowe

29.11.2017

Biłgoraj

-

 

-

3

Pływanie – sztafety i indywid.dz. i chł.

07.06.2018

Lublin

29.05.2018

Zamość

-

4

Tenis stołowy drużynowy

dziewcząt i chłopców

15.02.2018

Szczebrzeszyn

24.01.2018

Szczebrzeszyn

22.01.2018

Werbkowice

5

Piłka siatkowa dziewcząt

07.03.2018

Piaski

01.03.2018

Tomaszów

23.02.2018 r.     SP 2 Hrubieszów

6

Piłka siatkowa chłopców

08.03.2018

Piaski

27.02.2018

Hrubieszów

21.02.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

7

Koszykówka dziewcząt

22.03.2018

Krasnystaw

14.03.2018

Krasnystaw

7.03.2018 r

ZS 2 Hrubieszów

8

Koszykówka  chłopców

23.03.2018

Biała Podl.

16.03.2018

Hrubieszów

6.03.2018

SP3  Hrubieszów

9

Piłka ręczna dziewcząt

10.04.2018

Kraśnik

20.03.2018

Zamość

16.02.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

10

Piłka ręczna chłopców

11.04.2018

Zamość

23.03.2018

Zamość

16.02.2018 r.

SP 2 Hrubieszów

11

Piłka nożna dziewcząt

11.05.2018

Parczew

26.04.2018

Zamość

13.04.2018 r.

ZS Werbkowice

12

Piłka nożna chłopców

08.05.2018

Łęczna

27.04.2018 Hrubieszów

14.04.2018 r.

ZS Werbkowice

13

Liga la dziew. i chł.

05.06.2018

Lublin

18.05.2018

OSiR Zamość

24.04.2018

HOSiR

14

Siatkówka plażowa    dziewcząt

05.06.2018

Lublin

28.05.2018

Tomaszów

24.05.2018 HOSiR

15

Siatkówka plażowa

chłopców

06.06.2018

Lublin

28.05.2018

Tomaszów

24.05.2018 HOSiR

16

Tenis stołowy indywidualny Dz. chł.

10.04.2018

Parczew

Lublin ?

27.03.2018

Hrubieszów

22.03.2018

Werbkowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Dwubój nowoczesny dz i chł.

12.06.2018

Kraśnik

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział III – Licealiada

Rocznik 1998 i młodsi

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

godz

Powiat

1

Drużyn. Biegi

przełajowe

25.04.2018

Tomaszów

12.04.2018

Tomaszów

 

7.04.2018

HOSiR

2

Tenis stołowy

drużynowy

23.02.2018

Hrubieszów

15.02.2018

Hrubieszów

10,00

13.02.2018

ZS nr 2

3

Halowa piłka nożna dziew.

27.03.2018

Chełm

28.02.2018

Zamość

 

22.02.2018

ZS nr 3

4

Halowa piłka nożna chłop.

28.03.2018

Chełm

15.03.2018

Hrubieszów

 

22.02.2018

ZS nr 3

5

Piłka ręczna

dziewcząt

20.03.2018

Łuków

14.03.2018

Zamość

9,00

09.03.2018

ZS nr 3

6

Piłka ręczna

chłopców

21.03.2018

Puławy

13.03.2018

Zamość

9,00

09.03.2018

ZS nr 3

7

Koszykówka dziewcząt

10.04.2018

Biała Podlaska

27.03.18

Krasnystaw

10,00

20.03.2018

ZS nr 2

8

Koszykówka chłopców

12.04.2018

Hrubieszów

05.04.18

Hrubieszów

10,00

27.03.2018

ZS nr 2

9

Piłka Siatkowa

dziewcząt

13.03.2018

Biała Podlaska

05.03.2018

Tomaszów

10,00

02.03.2018

ZS nr 2

10

Piłka Siatkowa chłopców

14.03.2018

Biała Podlaska

07.03.2018

Hrubieszów

9,00

02.03.2018

ZS nr 2

11

Piłka nożna

dziewcząt

05.04.2018

Łęczna

27.03.2018

Tomaszów

 

23.03.2018

Orlik

12

Piłka nożna

chłopców

17.04.2018

Parczew

11.04.2018

Hrubieszów

 

04.04.2018

Orlik

13

Siatkówka plażowa dziew.

05.06.2018

Lublin

24.05.2018

Tomaszów

 

22.05.2018

HOSiR

14

Siatkówka plażowa chłop.

06.06.2018

Lublin

25.05.2018

Tomaszów

 

22.05.2018

HOSiR

 

 

 

 

 

Przypominamy o wpłatach w wysokości 100 zł. na konto Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie - opłata obejmuje ubezpieczenie zawodników podczas zawodów. Każda szkoła biorąca udział w systemie zawodów sportowych SZS zobowiązana jest do opłacenia wpisowego w wysokości 100 zł. za każdą jednostkę pedagogiczną (osobno szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie), szkoły małe do 100 uczniów po 50 zł. Wpłata winna być dokonana na konto PSZS:

 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

ul. Listopadowa 12

22-500 Hrubieszów

 

Nr konta

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział w Hrubieszowie

35 2030 0045 1110 0000 0256 4640

 

 

 

Uwaga!

W roku szkolnym 2017/2018 szkoły, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego, zobowiązane są do 30.09.2017 zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach wchodzących w skład kalendarza imprez LW SZS poprzez platformę internetową - System Rejestracji Szkół. Po zalogowaniu się do systemu, nauczyciel, który koordynuje starty szkoły w zawodach zaznacza dyscypliny, w których zamierza wystartować.

 

 

Zgłoszenia do zawodów poprzez system https://srs.szs.pl/system/

Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami.