A A A

KALENDARZ

 

Wykaz imprez sportowych w roku szkolnym 2019/2020

 

DZIAŁ I – SZKOŁY PODSTAWOWE

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK  2007 i MŁODSI

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

Godz.

1

Drużynowe i indyw. biegi przełajowe   dz. i chł.

03.04.2020

Tomaszów

27.03.2020

Tomaszów

17.03.2020

HOSiR

9.00

2

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

25.10.2019

Tomaszów

17.10.2020

Tomaszów

4.10.2019

HOSiR

9.00

3

Badminton dz. i chł

15.11.2019

Zamość

05.11.2019

Zamość

30.10.2019

SP 3 Hrubieszów  9.00

9.00

4

Szachy drużynowe

05.12.2019

Zamość

-

-

 

-

5

Tenis stołowy drużynowy

dziew. i chł.

13.02.2020

Hrubieszów

06.02.2020

Hrubieszów

10.12.2019

I LO Hrubieszów

9.00

6

Mini koszykówka dziewcząt

21.04.2020

Biała Podl.

07.04.2020

Krasnystaw

3.03.2020

SP 3 Hrubieszów

9.00

7

Mini koszykówka chłopców

31.03.2020

Chełm

20.03.2020

Hrubieszów

5.03.2020

SP 3 Hrubieszów

 

9.00

8

Mini siatkówka „4” dziewcząt

18.03.2020

Świdnik

10.03.2020

Tomaszów

20.02.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

9

Mini siatkówka  „4”chłopców

19.03.2020

Świdnik

11.03.2020

Tomaszów

21.02.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

10

Mini piłka ręczna dziewcząt

17.04.2020

Łuków

09.04.2020

Zamość

25.03.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

11

Mini piłka ręczna chłopców

16.04.2020

Puławy

10.04.2020

Zamość

25.03.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

12

Mini piłka nożna dziewcząt

19.05.2020

Chełm

12.05.2020

Zamość

8.10.2019

Werbkowice

9.00

13

Mini piłka nożna chłopców

10.06.2020

Świdnik

03.06.2020

Tomaszów

9.10.2019

Werbkowice

9.00

14

Czwórbój la dz. i chł.

20.05.2020

Lublin

12.05.2020

Zamość

5.05.2020

HOSiR

 

9.30

15

Trójbój la

03.06.2020

Biłgoraj

28.05.2020

Zamość

5.05.2020

HOSiR

9.30

16

Tenis stołowy indywidualny

dz. i chł.

29.10.2019

Dzwola

23.10.2019

Fajsławice

18.10.2019

SP 1 Hrubieszów  9.00

9.00

17

Koszykówka dziew. 3x3

Koszykówka chłop.  3x3

05.06.2020

Biała Podlaska

20.05.2020

Krasnystaw

8.05.2020

SP 3 Hrubieszów  9.00

9.00

18

Unihokej

11.12.2019

Hrubieszów

-

-

 

-

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIAŁ II SZKOŁY PODSTAWOWE

ROCZNIK /2005-2006/

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

Godz.

 

Drużynowe i indywidualne

biegi przełajowe Dz. i Chł.

03.04.2020

Tomaszów

27.03.2020

Tomaszów

17.03.2020

HOSiR

9.30

 

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

25.10.2019

Tomaszów

17.10.2019

Tomaszów

4.10.2019

HOSiR

9.00

 

Badminton dz. i ch.

14.11.2019

Łopiennik

07.11.2020

Łopiennik Nadrz

30.10.2019

SP 3 Hrubieszów

 

9.00

 

Szachy drużynowe

13.12.2019

Tomaszów

 

-

-

 

 

Tenis stołowy drużynowy

dziewcząt i chłopców

18.02.2020

Szczebrzeszyn

12.02.2020

Szczebrzeszyn

10.12.2019

I LO Hrubieszów

10.00

 

Piłka siatkowa dziewcząt

07.04.2020

Biała Podl.

01.04.2020

Tomaszów

25.03.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

 

Piłka siatkowa chłopców

12.03.2020

Świdnik

06.03.2020

Tomaszów

12.03.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

 

Koszykówka dziewcząt

18.03.2020

Lublin

11.03.2020

Krasnystaw

26.02.2020

SP 3 Hrubieszów

9.00

 

Koszykówka  chłopców

02.04.2020

Biała Podl.

13.03.2020

Hrubieszów

28.02.2020

SP 3 Hrubieszów

9.00

 

Piłka ręczna dziewcząt

24.04.2020

Łuków

14.04.2020

Zamość

6.02.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

 

Piłka ręczna chłopców

30.04.2020

Puławy

10.04.2020

Zamość

7.02.2020

SP 2 Hrubieszów

9.00

 

Piłka nożna dziewcząt

22.05.2020

Chełm

07.05.2020

Zamość

10.10.2019

SP 3 Hrubieszów

9.00

 

Piłka nożna chłopców

09.06.2020

Świdnik

03.06.2020

Tomaszów

09.10.2019

SP 3 Hrubieszów

9.00

 

Liga la dziew. i chł.

27.05.2020

Lublin

19.05.2020

Zamość

28.04.2020

HOSiR

9.30

 

Siatkówka plażowa    dziewcząt

03.06.2020

Lublin

29.05.2020

Tomaszów

21.05.2020

HOSiR

9.00

 

Siatkówka plażowa

chłopców

03.06.2020

Lublin

27.05.2020

Tomaszów

21.05.2020

HOSiR

9.00

 

Tenis stołowy indywidualny

Dz. chł.

15.11.2020

Hrubieszów

Lublin ?

08.11.2019

Hrubieszów

5.11.2019

Werbkowice

9.00

 

Koszykówka 3x3 dziew

Koszykówka 3x3 chłop.

26.05.2020

Biała Podlaska

15.05.2020

Hrubieszów

8.05.2019

SP 3 Hrubieszów 9.00

9.00

 

Unihokej

12.12.2019

Hrubieszów

-

 

 

 

 

 

Dział III – Licealiada

Rocznik 2000 i młodsi

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

godz

Powiatow.

godz

1.

Liga la

16.10.2019

Lublin

09.10.2019

Zamość

 

1.10.2019

9.00

2.

Sztafetowe biegi przełaj.

25.10.2019

Tomaszów

17.10.2019

Tomaszów

 

4.10.2019

9.00

3.

Drużynowe

biegi przeł.

03.04.2020

Tomaszów

27.03.2020

Tomaszów

 

17.03.2020

HOSiR

9.30

4.

Szachy drużynowe

06.12.2019

Zamość

 

-

 

-

-

5.

Badminton drużynowy

28.11.2019

Zamość

19.11.2019

Zamość

 

15.11.2019

ZS 3 Hrubieszów

9.00

6.

Tenis stołowy

drużynowy

12.02.2020

Hrubieszów

05.02.2020

Hrubieszów

 

10.12.2019

ZS 2 Hrubieszów

12.00

7.

Koszykówka dz. 3x3

29.04.2020

Biała Podl.

 

 

 

 

8.

Koszykówka chł. 3x3

29.04.2020

Biała Podl.

 

 

 

 

9.

Piłka ręczna

dziewcząt

24.03.2020

Łuków

16.03.2020

Zamość

 

10.03.2020

ZS 3 Hrubieszów

9.00

10.

Piłka ręczna

chłopców

16.04.2020

Zamość

03.04.2020

Zamość

 

10.03.2020

ZS 3 Hrubieszów

10.00

11.

Koszykówka dziewcząt

31.03.2020

Biała Podlaska

20.03.2020

Zamość

 

6.03.2020

I LO Hrubieszów

10.00

12.

Koszykówka chłopców

26.03.2020

Biała Podlaska

13.03.2020

Hrubieszów

 

6.03.2020

I LO Hrubieszów

9.00

13.

Piłka Siatkowa

dziewcząt

17.03.2020

Białą Podlaska

12.03.2020

Tomaszów

 

28.02.2020

ZS 3 Hrubieszów

 

10.00

14.

Piłka Siatkowa chłopców

17.03.2020

Świdnik

04.03.2020

Hrubieszów

 

28.02.2020

ZS 3 Hrubieszów

 

9.00

15.

Piłka nożna

dziewcząt

21.04.2020

Chełm

16.04.2020

Tomaszów

 

2.04.2020

Orlik SP 3

10.00

16.

Piłka nożna

chłopców

22.04.2020

Chełm

08.04.2020

Hrubieszów

 

2.04.2020

Orlik SP 3

9.00

17.

Siatkówka plaż. dziew.

04.06.2020

Lublin

28.05.2020

Tomaszów

 

21.05.2020

HOSiR

10.00

18.

Siatkówka plaż. chł.

04.06.2020

Lublin

28.05.2020

Zamość

 

21.05.2020

HOSiR

11.00

29.

Unihokej

13.12.2020

Hrubieszów

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie wymienione imprezy zostaną umieszczone w elektronicznym  panelu zgłoszeń SRS.

 

Zarząd Powiatowego Związku Sportowego ustalił składki na rok szkolny 2019/20120. Każda szkoła biorąca udział w systemie sportowym SZS zobowiązana jest do opłacenia wpisowego w wysokości:

- szkoła do 200 osób - 100 zł.

- szkoła powyżej 200 osób - 200 zł.

 

Wpłata winna być dokonana do dnia 1.10.2019 r. na konto PSZS:

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

ul. Listopadowa 12

22-500 Hrubieszów

Nr konta

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział w Hrubieszowie

35 2030 0045 1110 0000 0256 4640

 

Szkoły, które nie dokonały wpłaty, nie będą dopuszczone do zawodów powiatowych.

 

 

Uwaga!

W roku szkolnym 2019/2020 szkoły, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego, zobowiązane są do 30.09.2017 zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach wchodzących w skład kalendarza imprez LW SZS poprzez platformę internetową - System Rejestracji Szkół. Po zalogowaniu się do systemu, nauczyciel, który koordynuje starty szkoły w zawodach zaznacza dyscypliny, w których zamierza wystartować.

 

 

Zgłoszenia do zawodów poprzez system https://srs.szs.pl/system/

Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami.